Hizmetiçi Eğitim Kayıt, Raporlama ve Sertifika Programları Eğitimi

Kurumumuza bağlı sağlık tesislerinde ilgili mevzuat çerçevesinde eğitimlere ilişkin performans değerlendirilmeleri yapılmaktadır. Bu kapsamda değerlendirmelerin anlamlı bir şekilde gerçekleştirilmesinin temini bakımından ÇKYS ve TSİM programlarına eğitim konularının ve yıllık eğitim planlarının girişlerinin yapılması gerekmektedir. Sağlık tesislerimizin eğitim verilerini ÇKYS ve TSİM’e girişleri sırasında sistem kullanımı ile sertifikalı eğitim programlarının süreçlerine ilişkin eğitim ihtiyaçları hasıl olmuştur.  

Bu kapsamda Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından hizmet içi eğitimlerin veri girişleri ile sertifikalı eğitim programlarında yaşanan sıkıntıların giderilmesine ilişkin, 28-29 Nisan 2016 tarihlerinde Antalya İlinde, Kemer Daima Biz otelde “Hizmetiçi Eğitim Kayıt, Raporlama ve Sertifika Programları Eğitimi” düzenlenecektir. 

Eğitime katılacak olan personel listesi ve  Makam Onayı ekte yer almaktadır. Ayrıca kişilerin yanlarında laptoplarını getirmeleri eğitim esansında kullanarak pekiştirmelerini sağlayacaktır: 

İletişim:

Emine ORTAKAYA

705 23 30

Transfer ve otel rezervasyonu için iletişim:    

Ahmet GÜVENİR

Tel: 05077876727

  1. İlgili Dosyalar