TKHK-Klinik Kodlama Eğitimi-3 Gerçekleştirildi

14-20 Şubat 2016 tarihleri arasında Denizli ilinde; Denizli İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’nin ev sahipliğinde, TKHK İzleme, Ölçme ve Değerlendirme Kurum Başkan Yardımcılığı tarafından “TKHK-TİG Klinik Kodlama Eğitimi-3” gerçekleştirilmiştir.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna bağlı sağlık tesislerinin ihtiyacı olan klinik kodlamacı havuzunun genişletilmesi ve yeni klinik kodlamacılar yetiştirilmesi amacıyla düzenlenmiş olan eğitim 5 gün sürmüştür. Sabah oturumlarında Klinik Kodlama ve ICD 10-AM Kodlama Standartları ile ilgili konu anlatımı, öğleden sonra ki oturumlarda ise konulara ilişkin örnekler ve çözüm yolları ile vaka tartışmaları şeklinde interaktif eğitim gerçekleştirilmiştir.

Eğitime ev sahipliği yapan, tüm organizasyonu sağlayan Denizli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın Uz. Dr. Berna ÖZTÜRK'e, Tıbbi Hizmetler Başkanı Sayın Op. Dr. İbrahim EKİZ'e, İdari Hizmetleri Başkanı Sayın Op. Dr. Muhammet AKCAOĞLU'na,  Mali Hizmetler Başkanı Ramazan ÖZSOY'a,  TİG Birim Sorumlusu Uzman Birsen GÖK'e, emeği geçen tüm Genel Sekreterlik çalışanlarına ve katılımcılara teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş: Facebook'ta Paylaş Twitter