Genel Sekreterlik TİG Çalıştayı Düzenlenecektir

Kurumumuza bağlı sağlık tesislerince yürütülen TİG çalışmalarının en önemli unsurlarından bazıları; sağlık tesislerince üretilen hizmetlere ilişkin klinik verilerin doğru olarak sisteme gönderilmesi, bu veriler ele alınarak doğru sağlık istatistiklerinin elde edilmesi, sağlık tesislerindeki verimlilik ve kalite çalışmalarına katkıda bulunulması, hakkaniyetli bir ödeme sistemine geçiş için veri kaynağı sağlanmasıdır.

Bu kapsamda genel sekreterliklerdeki farkındalığın artırılması ve verilerin daha doğru ve standartlara uygun kodlanması, uygulama birliğinin sağlanması amacıyla Kurumumuz tarafından  03 ve 04 Aralık 2015 tarihlerinde Genel Sekreterlik TİG Çalıştayı, Ankara İli Kızılcahamam İlçesinde gerçekleştirilecektir.

  • Çalıştaya her Genel Sekreterliği temsilen Tıbbi Hizmetleri Başkanı ve Genel Sekreterlik TİG Birim sorumlusunun katılması gerekmektedir.
  • Her Genel Sekreterlik için 2 kişilik kontenjan bulunmaktadır.
  • Katılım için EK’te yer alan başvuru formu doldurularak, en geç 23 Kasım 2015 tarihi mesai bitimine kadar Başkanlığımız tkhk.tig@saglik.gov.tr adresine mail olarak gönderilmesi gerekmektedir.
  • Katılımcılar için nihai listeler aşağıda sunulmaktadır. 
  • Çalıştay yeri ve programı aşağıda yer almaktadır.

Söz konusu çalıştay Ankara ili Kızılcahamam ilçesi "Swiss International Kızılcahamam" adlı tesiste gerçekleşecektir. 

Not: Talep dahilinde havaalanı ve Aştiden otele ulaşım yüklenici firma tarafından sağlanabilmektedir. (Gsm: (549) 459 59 10)

Otel İrtibat: İsmetpaşa Mah. Asya Cad.7/1 Kızılcahamam/Ankara

Tel: (312) 810 4444

Yüklenici firma:  Turop Seyahat organizasyon

İrtibat: Özlem Şahin

Tel: (312) 417 6392-93-94  

Gsm: (549) 459 59 10


Kurum ile iletişim için:

Uzm.Dt. Şebnem KURŞUN       Tel:  (312)  705 18 56

Sosyal Medyada Paylaş: Facebook'ta Paylaş Twitter
  1. İlgili Dosyalar