DAİRE BAŞKANIMIZIN SUNUMLARI (11-12.05.2015 / ANKARA)

 

    Kamu İhale Kurumu tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Kamu Alımları Sempozyumu 11-12 Mayıs tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirilmiştir.

    Ülkemiz Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Dünya Bankası ve Avrupa Birliğinin üst düzey temsilcilerinin katılım sağladığı sempozyuma Kurumumuz adına Mali Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Sayın Dr. Turhan SULHAN, Hizmet Alımları ve Tedarik Yönetimi Daire Başkanı Hakan KARAGÖZ, Satınalma Daire Başkanı Olgun DURMUŞOĞLU, Daire Başkanlığımız çalışanları Nadir ŞAHAN, Cuma KÖYSÜREN ve Mustafa AKYER davetli olarak katılım sağlamıştır.

    Daire Başkanımız Hakan KARAGÖZ'ün "Mal ve Hizmet Alımı İhale Süreçlerinin Değerlendirilmesi" konusunda Satınalma Daire Başkanı Olgun DURMUŞOĞLU ise "Şikayet Sisteminin Etkinliği" konusunda birer sunum yaptığı sempozyumda Kurum Başkan Yardımcımız Dr. Turhan SULHAN Kamu İhale Kurumu Başkanı Sayın Mahmut GÜRSES'e Kamu Alımları konusunda sahada yaşanılan sıkıntıları dile getirmiş ve görüş alışverişinde bulunmuştur.

    Kurumumuz ve tüm Kamu Kurumlarına olumlu katkıları olduğuna inandığımız Sempozyumu düzenleyen Kamu İhale Kurumu ve destekçilerine Teşekkür ederiz.