Yerli Malı Fiyat Avantajı Modülü

     Mal Alımı İhalelerinde Yerli Malı Teklif eden istekliler lehine fiyat avantajı uygulanması ve ihalenin fiyat avantajı uygulanarak sonuçlandırılması durumunda ihale ve ihale kalemlerine ilişkin bilgilerin girilmesi için "Yerli Malı Fiyat Avantajı Modülü" oluşturulmuştur.

     Yeni oluşturulan “Yerli Malı Fiyat Avantajı Modülüne”  http://ymfa.saglik.gov.tr web adresi üzerinden ulaşabilecek olup, birliklerimiz ve bağlı sağlık tesislerimizce modülün kullanılmasında ve veri girişinin sağlanmasında her idare tarafından Satınalma Birimlerinde çalışan 2 (iki) personel görevlendirilecektir.  

     Modülü kullanmak ve veri girişini yapmakla görevli personellerin ekte yer alan forma uygun olarak bilgilerinin 10.06.2015 tarihine kadar tkhk.tedarikduzen@saglik.gov.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. Görevlendirilecek personellere formda yer alan e-posta adresleri ve kişisel bilgileri üzerinden kullanıcı tanımlaması (kullanıcı adı- şifre) yapılacak olup, formda gönderilen tüm bilgiler ile e-posta adreslerinin görevlendirilecek personelin kendisine ait olması önem arz etmektedir.

     Konu ile ilgili Genel Yazı Ektedir.

     Önemle Duyurulur

 

Sosyal Medyada Paylaş: Facebook'ta Paylaş Twitter
  1. Yerli Malı Fiyat Avantajı Modülü Hakkında Genel Yazı İndir