silinecek Bölgesel Basın ve İletişim Birimleri Çalışma Toplantısı - EDİRNE

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Başkan Yardımcılığı bünyesinde; İletişim Daire Başkanlığı tarafından 6. Bölgesel Basın ve İletişim Çalışma Toplantısı Edirne'de 26-27 Kasım 2015 tarihlerinde düzenlendi.

Edirne İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Emrah ERTEN'in açılış konuşmasını yaptığı çalışma toplantısında, basın ve haber etiği, hekim ve haber, sağlık medya yönetimi, ulusal basın ve sağlık haberciliği, ekip çalışmasının önemi, sağlık medya iletişimi, haber sistemi eğitimi, stres yönetimi, yerel basın ve sağlık haberciliği, sosyal medya yönetimi konularında eğitimlerle devam etmiştir.

Çalışma toplantısının ikinci gününde düzenlenen basın toplantısına İletişim Daire Başkanı Ali ÖZHAN, Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Muhsin KİŞİOĞLU, Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Emrah ERTEN, Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr. Gürhan ÇELİK, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Selma HEVES, Kırklareli İl Sağlık Müdürü Ali Fuat SELVİ, Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Fergan GENÇ, Marmara Bölgesi Genel Sekreterlikleri Basın ve İletişim Birim Sorumluları, İlçe Devlet Hastaneleri yöneticileri ve çok sayıda gazete sahibi ve yazı işleri müdür katılmıştır.

Toplantıda TKHK tarafından yeni oluşturulan sistemde görevli il basın temsilcileri tanıtılırken bu temsilciler sayesinde basın mensuplarının artık sağlık bilgisine daha kolay ulaşabileceği bilgisi verilmiştir.

 

Sosyal Medyada Paylaş: Facebook'ta Paylaş Twitter