silinecek Bölgesel Basın ve İletişim Çalışma Toplantısı - ADANA

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) İletişim Daire Başkanlığı tarafından 2. Bölgesel Basın ve İletişim Çalışma toplantısı Adana'da düzenlendi.

 

Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ev sahipliğinde yapılan toplantıya TKHK Başkan Yardımcısı Mehmet ATASEVER, İletişim Daire Başkanı Ali ÖZHAN, Adana KHB Genel Sekreteri Prof.Dr.Osman Kürşat ARIKAN ve çevre illerinden gelen Basın İletişim Birim Sorumluları katıldı.

 

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Mehmet ATASEVER; yeni bir yapılanma ile Türkiye genelinde 89 Genel Sekreterlik bünyesinde oluşturulan Basın İletişim Birimlerinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bölgesel İletişim Çalıştaylarının devam edeceğini kaydeden ATASEVER, "Basın İletişim birimleri kurumumuzun kurumsal kültürü ve kurumsal kimlik oluşturulması noktasında çok ciddi katkı sağlayacaktır. Genel Sekreterliklerimiz ve bağlı sağlık tesislerimizin tanıtım faaliyetlerini yapacak olan birim sorumlularımızdan beklentilerimiz çok büyüktür." şeklinde konuştu.

 

Çalıştayda illerden gelen katılımcılar sağlık iletişimi ile ilgili teorik ve pratik eğitimler verildi.