silinecek Bölgesel Basın ve İletişim Çalışma Toplantısı - BURSA

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcılığı İletişim Daire Başkanlığı tarafından 3.Bölgesel Basın ve İletişim Çalıştayı Bursa’da düzenlendi.

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel sekreterliğinin ev sahipliğinde düzenlenen çalıştaya, TKHK Başkan Yardımcısı Mehmet Atasever,  TKHK İletişim Daire Başkanı Ali Özhan, Bursa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof.Dr. Rüstem Aşkın, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Kütahya, Bilecik, Eskişehir, Yalova illeri Genel Sekreterlik Basın ve İletişim birim sorumluları katıldı.

Çalıştay ile ilgili bilgiler veren TKHK İletişim Daire Başkanı Ali Özhan; “89 Genel Sekreterlik bünyesinde oluşturulan Basın ve İletişim birimlerinin daha aktif hizmet yürütmesi noktasında her türlü çalışma yürüttüklerini belirtirken; sağlıkta hizmet sunumunun en önemli ayağı olan basın ile ilişkileri önemsiyoruz. Kurum kalitesinin geliştirilmesinde kurumsal misyon ve vizyonun oluşturulmasında basın ve iletişim birim sorumlularına çok büyük görevler düştüğünü belirterek ilişkilerin daha güçlü temellerle oluşturulması ve arkadaşlarımızın habere daha fazla katkı sağlamaları bölgesel çalıştaylar yapmaya devam edeceğiz dedi.