silinecek Bölgesel Basın ve İletişim Çalışma Toplantısı - ERZURUM

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Başkan Yardımcılığı bünyesinde; İletişim Daire Başkanlığı tarafından 1. Bölgesel Basın ve İletişim Çalışma Toplantısı Erzurum'da 26 Mayıs tarihinde düzenlendi.

Kamu Hastaneleri Birliği Erzurum İl Genel Sekreterliğinin ev sahipliğinde düzenlenen çalışma toplantısına; Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Mehmet ATASEVER, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcılığı İletişim Daire Başkanı Ali ÖZHAN, Erzurum Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Prof.Dr.Fazlı ERDOĞAN, Erzurum, Kars, Gümüşhane, Ardahan, Bingöl, Bayburt ve Erzincan illerinden Genel Sekreterlik Basın Birim Sorumluları katıldı.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Mehmet ATASEVER, Sağlık Bakanlığının kurulduğu günden itibaren basın ve iletişim alanında çalışmalar yapıldığını, bütün illerde basın mensupları ile iletişim kurmakta, muhatap bulmakta sıkıntı çekildiğini ve basın iletişim birimleri kurularak bu problemi giderdiklerini vurgulayan ATASEVER, Erzurum'da bu konu ile ilgili verimli bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirtti.

Çalıştay ile ilgili bilgiler veren Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcılığı İletişim Daire Başkanı Ali ÖZHAN; 89 Genel Sekreterlik bünyesinde oluşturulan Basın ve İletişim birimlerinin daha proaktif hizmet yürütmesi noktasında sayın Bakanımızın ve Sayın Kurum Başkanımızın hassasiyetleri ile her türlü çalışmayı yürüttüklerini dile getirdi.

Bölgesel Basın ve İletişim Çalışma Toplantılarına 02-04 Haziran tarihleri arasında Adana ilinde ve 04-06 Haziran tarihleri arasında Bursa ilinde devam edilecektir.